День Європи

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

У КЗ «Яблунівський ліцей» проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства.

Класні керівники проводили у різноманітній формі виховні години, під час яких діти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які в нього входять та традиціями відзначення Дня Європи. Вчитель польської мови провів виховний захід на тему «День Європи в Україні» метою заходу було ознайомлення з культурою та побутом європейських країн, виховувати в учнів повагу до інших народів. На виховному заході діти дивились відеоролик про різні європейські країни, слухали гімн та його переклад на українську мову, малювали прапори країн, які вони хотіли б відвідати.

Також, учні 6 – 9 класів організували “Коло дружби” на якому в інтерактивний та неординарний спосіб   відбулось знайомство учнів з країнами Євросоюзу та їх традиціями.

Учні здійснили віртуальні подорожі «Відкрий Європу для себе», «Мандруючи європейськими містами».

Відбувся конкурс малюнків «За мир та спокій в Україні та Європі»

Діяла книжкова виставка: «Україна – країна європейських цінностей».