Шановні батьки та учні!

У зв’язку з оголошенням карантину в КЗ «Яблунівський ліцей» навчання не зупиняється. Працюємо дистанційно.

1)Наш освітній процес триває в дистанційному режимі. Для цього ми використовуємо такі форми:

• телефонний зв’язок;
  • сайт школи;
  • електронна пошта вчителів;
  • месенджери: Viber, Telegram
  • соціальні мережі: Face Bоok, Instagram;
  • середовища для контролю і оцінювання знань: Google forms, “На урок” (тестування)
  •  Електронні бібліотеки, уроки: “На урок”, http://urok.ippo.kubg.edu.ua/, телевізійні уроки, YouTube
  • Масові відкриті онлайн курси (MOOC): Прометеус, EdEra, Ilearn, Всеосвіта.

Всі уроки проводяться згідно розкладу.

2) ТРАНСЛЯЦІЇ НА ТЕЛЕКАНАЛІ

Від 17 березня телеканал “Рада” спільно з Міністерством освіти і науки запускає щоденну телетрансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. Телеканал “Рада” доступний на супутнику, кабельному, а також на YouTube. Окрім того, трансляції будуть на YouTube-каналі МОН.

Оновлений графік:

• у всі дні тижня відеоуроки транслюватимуть о 9:30, 10:00, 10:30 та 11:30 (з 13:10 до 15:00 показуватимуть повтори).

Онлайн-уроки проводитимуть з дисциплін, з яких учні складатимуть ЗНО. Вести трансляції почнуть із таких предметів:

• українська мова та література;
  • біологія;
  • математика;
  • історія.

У МОН також пояснили, що з усіма тестами, завданнями та конспектами занять можна буде знайомитись на сайтах партнерів, які надали відеконтент для трансляцій:

•  платформи Be Smart;
  •  студії онлайн-освіти EdEra;
  • платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus;
  • платформи безкоштовних вебінарів з підготовки до ЗНО iLearn.

3) ЕФІРИ РАДІО “КУЛЬТУРА”

З понеділка о 12:00 та 21:00 звучать колекція шкільної класики. Протягом кожного дня можна послухати випуски “Поезії на Радіо “Культура”.