Міжнародний жіночий день

Березень – чудова, ніжна пора пролісків і підсніжників, першого  сонячного тепла і вічного відродження природи. Із пробудженням природи приходить до нас перше весняне свято — Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, свято кохання, свято її величності Жінки.

5 березня в КЗ «Яблунівський ліцей» пройшли святкові заходи присвячені Міжнародному жіночому дню.

Цілий день лунали вітальні слова від учнів, дзвінкі пісні та запальні танці.

З привітальними словами до всіх жінок ліцею звернулася голова профспілкового комітету ліцею Віра Григорівна Отрошко та побажала тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття, постійного відчуття щастя, щоденної радості в душі, чарівних почуттів любові і ніжності, хорошого настрою і впевненості в собі, успіхів у творчих справах і починаннях.

Тож, милі жінки – колеги вчителі, учениці ліцею! Сердечно вітаємо вас з чудовим весняним святом – 8 Березня, яке є символом кохання, радості й тепла! Щиро дякуємо вам за доброту вашої душі, силу духу, плідну працю на рідній землі, невтомні руки та чуйне серце. Нехай у ваших оселях завжди панують мир і злагода, добро і достаток, надія і щира любов! Міцного вам здоров’я, щастя, добробуту, щедрої долі, чудового весняного настрою та Божої благодаті на довгі роки.