Продовження декади “Шевченківські дні”

Продовжується декада  з вшанування пам’ятної дати  –  дня народження Т.Г. Шевченка. Учні 5 – 11 класів підготували стінгазети, плакати і листівки, а також доповіді та дослідження про Тараса Шевченка. Серед учнів 5 класу був проведений конкурс декламаторів поезії Т.Г. Шевченка “Єднаймо душі словом Кобзаря”. Наші переможці: I місце – Нагорна Богдана. II місце – Романенко Влад. III місце – Негер Маргарита. Учасники свята поезії були відзначені подяками та грамотами. Серед  5 – 11 класів було проведено конкурс на кращий малюнок під назвою ««Тобі, Тарасе, наша шана»» про життя і творчість Тараса Шевченка. Учні творчо підійшли до виконання завдання і підготували змістовні та цікаві малюнки, портрети, ілюстрації до творів.  Діяла картинна галерея «Шевченко -художник», де учні могли помилуватись  його чудовими картинами і впізнати на них героїв творів, які читали, вивчаючи Шевченка. Учні 1-4 класів декламували вірші, присвячені Тарасові, дивились мультфільм «Садок вишневий коло хати» та малювали ілюстрації до його творів.

Учні 5 – 10 класів взяли активну участь у  квесті «Нас єднають думи Кобзаря», учасники були  активними, кмітливими й дотепними під час конкурсу, швидко знаходили відповіді на цікаві запитання. Переможці були нагороджені почесним дипломом.

На цьому вивчення творчості Тараса Шевченка і вшанування його світлої пам’яті не завершується, адже Шевченкове слово живе з нами завжди і житиме вічно.