Тиждень педагогічної майстерності

На сьогоднішній день освіта перебуває в постійному оновленні і вимагає від педагогів новаторських ідей, новітніх підходів в організації та проведенні занять. Саме тому особливої актуальності набувають питання підвищення й розвитку рівня професійної компетентності вчителів. У сучасних умовах розвитку освіти кожен педагог, що усвідомлює потреби сучасного суспільства і власну відповідальність за якість надання освітніх послуг перед своїми учнями, їхніми батьками та колегами-педагогами, намагається впроваджувати у свою роботу нові освітні технології. З метою упровадження в навчально-виховний процес ефективних форм і методів роботи у КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» з 11 по 18 лютого 2020 року пройшов методичний Тиждень педагогічної майстерності.

Основним завданням проведення Тижня було розвиток ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, упровадження в практичну діяльність передового педагогічного досвіду і організація обміну досвідом роботи.
Тиждень представив собою калейдоскоп відкритих уроків, майстер-класів, тренінгів, під час яких педагоги прагнули показати свою майстерність і знання опанованих інтерактивних, проектних та інформаційно-комунікативних технологій. Проведені заходи та заняття були цікавими і пізнавальними, сприяли всебічному творчому, інтелектуальному та естетичному розвитку.

Усі методичні заходи пройшли на високому рівні, а педагоги школи націлені на пошук нових методик навчання, на підвищення рівня самоосвіти, збагачення перспективного педагогічного досвіду з урахуванням креативних здібностей колег.

Адміністрація та педагогічний колектив школи висловлюють сердечну вдячність за невтомну працю нашим талановитим педагогам, які активно долучилися до проведення методичних заходів, поділилися своїм професіоналізмом.