День Державного Прапора


23 та 24 серпня наша країна відзначає два головні державні свята – День Державного Прапора України та 29-у річницю Незалежності України.

Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства.

Напередодні Дня Державного Прапора в КЗ «Яблунівський ліцей» було проведено експрес-подорож «Я частинка своєї країни – Україною зветься вона». Вихователі провели невеликий екскурс в історію свята, дітям нагадали про державні символи нашої країни – Державний прапор України, Державний Герб, Державний Гімн, якими ми пишаємося. Крім державних символів кожен народ має і народні символи. Верба, калина, рушник, український віночок – невіддільні від нашої історії.

Здобувачі освіти підготували флешмоб «Рідний наш прапор високо несім! Хай він, уславлений, квітне усім»

В бібліотеці було оформлено книжкову виставку «Пишаємось тобою, Україно!». Оформлення виставки спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів України.

День Державного Прапора, День Незалежності України – це свята, які в історію України вписав кожен із нас своєю боротьбою, чесною працею чи тихою молитвою. Це є вираженням історичного прагнення нашого народу до свободи.