Навчальні кабінети 1-4 клас

В початкових класах КЗ «Яблунівський ліцей» навчається 44 учні. З них 22 хлопчики та 22 дівчинки.
Класи просторі, затишні, освітлені. Меблі в класах нові, парти підібрані згідно зросту та віку дітей.

Всі класи оснащені мультимедійною дошкою та проектором. Обладнано кабінет інформатики для здобувачів освіти 1 – 4 класів. В корпусі для молодших учнів естетично оформлено коридори з навчально-виховним змістом, що сприяє розвитку естетичних смаків дитини.

Для проведення цікавого та змістовного дозвілля учнів молодших класів створено ігрову кімнату з сучасними меблями та плазмовим телевізором. З метою виховання в дітей любові до історії свого краю, національно-патріотичному вихованню в корпусі обладнано кімнату старожитностей.

В приміщенні початкової школи коштами спонсорів ТОВ «Наташа – АГРО» було відкрито тренажерний зал, який оснащено сучасними тренажерами. Організовано дві групи школярів: молодша і старша, які відповідно до свого віку та можливостей займаються в залі під керівництвом інструктора Негера М.С. Учні мають змогу працювати на різних приладах, виконувати різноманітні вправи для свого фізичного розвитку.