День миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
Протягом дня у школі був проведений конкурс плакатів «Я за мир в Україні» та акція «Я обираю МИР». Учні на долоньках написали свої побажання та прикріпіли на інформаційний стенд.
Також у школі проведена шкільна лінійка «Нам потрібне мирне небо!», конкурс плакатів «Україна хоче Миру». Класними керівниками та вихователями протягом дня проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом».
21 вересня і в Дмитрушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася загальношкільна акція «Голуб миру». Учні школи виготовили паперових голубів із побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».
Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.