День єднання

День єднання вперше був запроваджений в Україні у 2022 році відповідно до указу президента Володимира Зеленського на тлі ескалації напруги на російсько-українському кордоні.
З нагоди Дня Єднання України у КЗ «Яблунівський ліцей» були проведені тематичні заходи.
У ліцеї замайорів Державний Прапор України; о 10:00 учні заспівали Державний Гімн України та ще раз довели, що ми єдині, бо ми-українці!
Були проведені: виховна година «Ми сильні, бо ми єдині!», година спілкування «З Україною в серці», «Я – людина. Ми – родина. Дім наш – Україна», бесіда «Незалежна Україна – квітучий вільний край», флешмоб «Україна понад усе».
Участь у таких заходах спонукає дітей відчувати гордість за свою державу, робить незабутніми почуття єдності, гордості; повагу до її захисників, закликає ще більше поважати і любити свою країну, свій народ, свій рідний край.
Підтримаймо країну в такий нелегкий час!
Ми єдині – в єдності наша сила і наша перемога!