Кобзареве слово вічне

З 11 – 15 березня у КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» були проведені дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова відбулася низка різноманітних  заходів:

• усний журнал на тему « В сім’ї великій, вольній, новій..»;
  • квест «Шевченко і шкільні науки»;
  • конкурс знавців біографії та творчості Т. Г. Шевченка «Кобзареве слово вічне»;
  • конкурс читців – декламаторів «Шевченковими шляхами»;
  • конкурси на кращу стінгазету, присвячену Т. Г. Шевченку  «Незабутній Шевченко;
  • виставка учнівських ілюстрацій до творів Т. Г. Шевченка «Гортаючи сторінки ” Кобзаря”;
  • виготовлення буклетів «Шевченкове слово в віках не старіє»;

На уроках української мови вчителі провели «Хвилинки Кобзаря», наповнивши зміст уроків величними словами Тараса Григоровича Шевченка.

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України.