Масляна

16 лютого в нашій школі відбулося святкування Масляної.

На дійство завітали: сільський голова Піддубна В. М., заступник Генерального директора Українського Аграрного Холдингу Шаманський О. П.,  заступник начальника відділу соціального розвитку Українського Аграрного Холдингу Бабак О. М., журналіст Українського Аграрного Холдингу Смаль В. І., керуючий відділком товариства НАТАША – АГРО в с. Яблунівка Отрошко А. М., адміністратор Яблунівського відділення товариства НАТАША – АГРО Ольшанська Г. А.,  заступник директора з навчальної роботи Бобровицького коледжу економіки та менеджменту Петренко Ю. В.

Усі присутні були вражені кількістю страв, які підготували вчителі, вихователі та батьки.

Незабутні емоції подарували глядачам учні та працівники школи. Вони  підготували театралізоване дійство «Масляна, Масляна, яка ти красна!».