Міжнародний день захисту дітей

Традиційно в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Від кожного з нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.

1 червня 2021 року в КЗ «Яблунівський ліцей» пройшли заходи до Дня захисту дітей:

• Святково – розважальна програма у дошкільній групі «Хай вічно сміється дитинство дзвінке»;
  • Конкурсно – ігрові локації «Хай щастю дитячому не буде кінця»;
  • Квест «Дивосвіт дитячих талантів»;
  • Онлайн акція «Барвиста планета дитинства»;
  • Конкурс малюнків «За щасливе дитинство».

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Діти – це наше щастя! В них – наше майбутнє! Пам’ятайте про це!