Святкове дійство «На гостини до Святого Миколая!»

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19   грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Цього святкового дня в КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» відбулося святкове дійство «На гостини до Святого Миколая!»

На захід традиційно завітали гості: сільський голова Валентина Миколаївна Піддубна, помічник народного депутата Верховної Ради Приходька Бориса Вікторовича Шевченко Лідія Павлівна, адміністратор Яблунівського відділення товариства НАТАША – АГРО Ольшанська Галина Анатоліївна, настоятель Яблунівської Спасо – Преображенської церкви отець Володимир,  які сердечно привітали учнів, батьків та вчителів з гарним святом, побажали миру, здоров’я та благополуччя, а ще потішив дітей цінними подарунками  та солодкими «миколайчиками».

Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

В День Святого Миколая бажаємо вам справжнього казкового дива. Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться!