Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги

З метою прищеплення учням любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні, підвищення інтересу учнів до ролі книжки в суспільному та історично-культурному житті, надання практичної допомоги щодо вибору книжок для читання та їх пошуку в бібліотеці, користування довідковими виданнями та періодикою, у КЗ «Яблунівський ліцей» з 29.03 по 02.04.2021 року відбувся Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги .
В цьому році Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги має на меті не тільки залучити учнів до невичерпних джерел знань, а й перетворити бібліотеку в справжній храм Книги, в якому кожний читач відчуває себе бажаним гостем. Це була захоплююча мандрівка учнів у світ літератури разом із бібліотекарем Никифоровою Л. С.
Було проведено 7 різноманітних масових заходів:

• Гра – конкурс «Відчиняє двері казкам» (1-4 кл.)
  • Тематична виставка: «Сторінками казок», «В країні пригод», «Невгамовний світ книжок» (1 – 11 кл.)
  • Вікторина «Хто цей дерев’яний хлопчина?» (5-10 кл.)
  • Мандрівка українськими казками (1-4 кл)
  • Літературна гра «Ерудит біля книжкової полиці» (5-10 кл.)
  • Робота «Книжкової лікарні» (5-10 кл.)
  • Огляд дитячої літератури присвячений Міжнародному дню дитячої книги (1-4 кл.)

Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.
Тиждень дитячої та юнацької книги стане своєрідною акцією з популяризації надбань національної та світової культури та сприятиме поглибленню і розширенню читацьких інтересів.