Заходи до Дня кримського спротиву

В рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, з метою формування ціннісного ставлення учнівської молоді до українського народу, Батьківщини, держави та нації, підвищення патріотичного духу та поширення правдивої інформації про участь мешканців Кримського півострову в обороні своєї землі від агресора у КЗ «Яблунівський ліцей» пройшли виховні заходи до Дня початку кримського спротиву.

1. Інформаційна хвилинка «Окупація Криму. Рух опору» – 1-4 класи
  2. Година спілкування «Крим. Війна: передумови російської агресії» – 5 клас
  3. Виховна година «О, незламний мій народе, себе тут знову відроди» – 6 клас
  4. Година спілкування «Крим. Нескорена земля» – 7 клас
  5. Круглий стіл «Крим вчора і сьогодні. Сподівання і реальність» – 8 клас
  6. Круглий стіл «Анексія Криму: гіркі уроки для світу» – 9 клас
  7. Інформаційна година «Хронологія окупації Криму» – 10 клас
  8. Усний журнал «Анексія Криму: як це було» – 11 клас

Учні прослухали розповіді класних керівників  та вихователів, переглянули  фотоматеріали, обговорили сучасну ситуацію на півострові. Учні вирішили підтримати однолітків з Криму і підготували малюнки на тему «Ми єдині».

Після проведених заходів діти змогли зробити висновок, що кожен регіон України неповторний. Ми – єдина країна! Незважаючи на усі негаразди ми усі прагнемо одного – миру, спокою, чистого неба над головою.