Заходи з профілактики насильства над дітьми

З 19 – 23 квітня 2021 року у КЗ «Яблунівський ліцей» практичним психологом були проведені уроки з профілактики сексуального насильства над дітьми: «Правила безпеки. Безпечні та небезпечні дотики», «Неважливо, хто торкається», «Розкажи дорослому», «Безпечна поведінка з незнайомцями» з учнями 1- 4 класів. Мета яких навчити дітей визначати правила безпеки для дому, школи, громадських місць; навчити розрізняти безпечні та небезпечні дотики; показати, як необхідно просити про допомогу у дорослого, якому довіряє дитина. Учні переглянули мультфільми: “Кричи. Біжи. Розкажи”, “Мій сусід”, “Розкажи дорослому”, “Безпечні та небезпечні дотики”,”Безпечна поведінка з незнайомцями”, “Мої правила безпеки”.

Проблема сексуального насильства над дітьми є прихованою, і зазвичай дуже складно не тільки встановити кількість потерпілих дітей, а й своєчасно надати їм кваліфіковану допомогу та підтримку.