Міжнародний День Землі

22 квітня  на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.

Учні КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів»  взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі.

Школярі початкових класів прийняли активну участь у дидактичній грі «Як правильно сортувати сміття?», присвяченої екологічним проблемам нашої планети.

Проект «Обіцянки Землі», який  створили  учні 5 – 11 класів,  ще раз усім нагадав про необхідність берегти природу.

Учні 5 – 11 класів провели флешмоб «Збережи Землю».

В школі відбувся конкурс екологічних плакатів та малюнків «Наш дім – планета Земля», в якому прийняли участь учні 1-11 класів.

Також учні школи долучилися до акції «Наша школа – наш рідній дім. Зробимо подвір’я чистим».

Бібліотекарем школи оформлено виставку «Земля – наш дім»

Земля — унікальна планета, на якій є життя. Тому учні, ще раз  нагадали всім, що любити і берегти природу  – це святий обов’язок усіх її жителів, бо  ми усі тільки гості на цій планеті.