Ігри юних патріотів

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої свідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості – 19 квітня у КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів» пройшов шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Вчитель Захисту Вітчизни Негер М. С. підготував та провів інтелектуально – спортивні змагання з елементами військової підготовки «Ігри юних патріотів». Під час цієї гри учні повинні були пройти такі завдання: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Перетягування линви», інтелектуальна гра – вікторина «Відун», змагання «Рятівник», «Пошукова гра на місцевості» та ін.

Перемогу здобув рій «Патріоти». Переможці були нагороджені дипломами.