День пам’яті Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх  загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця.

18 лютого 2022 року у КЗ «Яблунівський ліцей» було проведено виховний захід «Герої не вмирають…Просто йдуть..» для учнів 1-4 класів та годину пам’яті «Сучасні борці за єдність України» з метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу.

Присутні мали можливість переглянути кадри тих страшних  подій на Майдані.  Учні у своїх віршах і піснях намагалися передати жертовність та любов до України Героїв Небесної сотні, бажання миру та злагоди на рідній землі. Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, і всі присутні схилили голови у хвилині мовчання.

Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам’ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні.