День працівника освіти

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням.

4 жовтня 2019 року в нашій школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Директор школи Шаповаленко Неоніла Олександрівна привітала та відзначила заслуги вчителів і всіх працівників школи за їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

Учні школи підготували святковий концерт «Свого вчителя любимо і пам’ятаємо!» Діти звернулися зі словами подяки до вчителів школи, подарували їм безліч пісень, танців, віршів, показували смішні сценки, робили пародії, розповідали смішні історії.

Вчителі, в свою чергу, подякували всім за подароване свято, позитив і гарний настрій.
Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!