День захисника України

День захисника України та День Українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради миру.

З 07 по 13 жовтня 2019 року у нашій школі проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотичної свідомості.

Протягом тижня класні керівники та вихователі провели виховні години «В єдності наша сила», «Історична подорож у часі. Славетні імена України», «Ми нащадки козацького роду». Учні школи долучилися до акції «Напиши вітання захиснику України».

10 жовтня 2019 року провели спортивні змагання між учнями 5 і 7 класів до Дня захисника України.

11 жовтня 2019 року проведено квест «Шляхами славетних козаків» до Дня Українського козацтва, для учнів 8 – 11 класів.

Діти підготували виставку декоративно – прикладного мистецтва «Наша сила в єдності»

Підсумком тижня став святковий концерт, присвячений захисникам рідної землі.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчатися пишатися тим, що ми – українці.