День працівників освіти

Всесвітній День працівників освіти відзначають в першу неділю жовтня, і святкують більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначають заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

У КЗ «Яблунівський ліцей» відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Уже з самого ранку у ліцеї панувала атмосфера урочистості: вітання від учнів піднімали настрій, сповнювали серця радістю. Адже професія вчитель – це не тільки букет квітів у день свята, це недоспані ночі, проведені над зошитами, це десятки облич, а за кожним із них – душа, яка потребує особливого підходу і ставлення. Тому на знак подяки учні підготували чудовий концерт, який не залишив байдужим жодного глядача в актовому залі ліцею.

Святкова програма до Дня учителя розпочалося з поетичних рядків вітання, які прочитали учні вчителям. Директор ліцею Шаповаленко Неоніла Олександрівна привітала усіх присутніх  із професійним святом, побажала міцного здоров’я, творчих успіхів, щастя й людської шани. Приєдналася до привітань і голова профспілкового комітету ліцею Отрошко ВіраГригорівна.

Учні вітали своїх вчителів піснями, танцями та іншими виступами. Було багато позитивних емоцій, сміху і сліз радості.

Подякою за свято були щирі усмішки та гучні оплески всіх присутніх.