Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у КЗ «Яблунівський ліцей» пройшли тематичні заходи.

Протягом дня була проведена акція «Я обираю МИР». Учні на долоньках написали свої побажання, в яких бажають усім людям здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

Також учні ліцею приєдналися до проведення Всеукраїнської акції «Голуб миру». Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.

Класні керівники та вихователі протягом дня провели годину спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом». Також, діти із задоволенням долучилися до конкурсу малюнків «Україна хоче Миру».

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.