День святого Валентина


14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

14 лютого 2020 року в КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» було організоване цікаве дозвілля у вигляді конкурсно-розважальної програми «Хто кращий?».

На захід зібралися учасники, щоб позмагатися у спритності, дотепності й кмітливості та весело і з користю провести час. У грі хлопці прагнули показати, хто править світом, а найчарівніша половина людства постійно доводила, що є ще й найрозумнішою.

Гра складалася з восьми конкурсів та бонусних запитань. Команди намагалися виконувати свої завдання не лише швидко, але й правильно. Глядачі натхненно вболівали за дівчат та хлопців, підтримуючи оплесками та дружніми вигуками. Учасники конкурсу добре впоралися з усіма завданнями, проте більше пощастило у грі команді дівчат.

Завершилася конкурсно-розважальна програма святковою дискотекою.

Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.