День відкритих дверей

26 травня 2020 року у ВП НУБІП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової» відбувся День відкритих дверей.

До заходу – онлайн долучились здобувачі освіти, вчителі та вихователі КЗ «Яблунівський ліцей». Зустріч розпочалася з перегляду відеоролика про коледж, в якому була продемонстрована навчально – матеріальна база коледжу: аудиторії, кабінети, навчальні лабораторії, колекційно – дослідне поле.

Представлені відеоролики, презентації  та фото продемонстрували спеціальності, які можна здобути в коледжі. Надані матеріали дали можливість розкрити переваги отримання фахової передвищої освіти саме в цьому навчальному закладі.

Відповідальний секретар приймальної комісії Алла Коник ознайомила про терміни вступної кампанії та документи для вступу.

Учасники дистанційної зустрічі слухали директора Європейського інституту Вижча Школа Господаркі (Польща) доктора Світлану Кашубу та директора представництва в Україні Олексія Докучаєва, які наголосили, що студенти можуть паралельно до спеціальності, яку вони опановують на даний момент в коледжі отримати вищу освіту в польському університеті за напрямом підготовки «Логістика».

В прямому ефірі долучився до трансляції Президент французької асоціації «Привіт дітям Чорнобиля» Клод Шертцер. Він звернув увагу на тісну співпрацю викладацького і студентського колективів з аграрними ліцеями міст Франції Оберне, Руффак, Кольмар, побажав творчого натхнення та успіхів.

День відкритих дверей – онлайн став чудовою можливістю для  випускників нашого ліцею визначитися з вибором навчального закладу та спеціальності для подальшого  навчання.