Привітання з Останнім дзвоником

Шановні діти, батьки, педагоги та працівники ліцею.

Останній дзвоник – по-справжньому всенародне свято. Воно об’єднує вчителів та учнів, батьків та дітей, бо діти – це найбільший, найголовніший скарб народу. Це свято завжди урочисте, радісне, хвилююче, але цього року особливе, бо закінчуємо навчальний рік дистанційно.

Тож вітаю усіх зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття.

Висловлюю подяку директору, Шаповаленко Неонілі Олександрівні за організацію  освітнього процесу ліцею. Ви – вірний і добрий наставник, чудова людина, відмінний фахівець і справжній педагог за покликанням. Дякую Вам за нелегку і дуже важливу працю. Нехай сьогодні і назавжди ваша щира праця приносить лише задоволення, а сотні допитливих очей зігрівають Ваше серце на довгі роки. Дякую, що ви у нас є.

Також висловлюю щиру подяку вчителям та працівникам ліцею за високе служіння обраній справі, за невтомну працю, доброту і щедрість ваших душ.

Хотілося б подякувати вчителям за те, що попри складнощі й незручності дистанційного формату навчання, вчителі все одно знаходили способи донести знання учням. Щоденна і невичерпна енергія допомагала не тільки дітям, а й батькам, подолати складні терени навчання, що є дуже важливим для кожного з нас.

Успіх людини, безумовно, заслуга його найближчих людей з непомітними на перший погляд щоденними зусиллями. Працею. Терпінням і відповідальністю. Висловлюю подяку батькам за повсякденні турботи, за віддане вами тепло своїх сердець. Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, відновити сили. Нехай літній відпочинок буде для всіх радісним, наповненим новими мандрівками, яскравими враженнями і приємними відкриттями.

Бажаю всім міцного здоров’я, мудрості, життєвих гараздів, успіхів і мирного неба!

З повагою голова профспілкового комітету ліцею Отрошко В.Г.