День Знань 2020

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

1 вересня 2020 року є дуже незвичним для учнів та вчителів, адже вперше ліцей розпочав навчання в умовах пандемії. Враховуючи епідеміологічну ситуацію святкові заходи були проведені в межах класу, або на свіжому повітрі.

До нашого закладу завітав духовний наставник ліцею отець Володимир. Священник, благословив здобувачів освіти і дав настанови на майбутній шкільний рік.

Представники ТОВ «НАТАША-АГРО» привітали першокласників з святом та подарували портфелики. А «МХП – Громадам» спільно з ТОВ «Агро-С» надали рюкзачки для малят.
День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.

Вітаємо учнів, батьків та педагогічних працівників з початком нового навчального року!

Бажаємо усім міцного здоров’я, успішного навчання та плідної праці!