День знань і навчальний рік по-новому

День знань і навчальний рік по-новому:

які зміни відбудуться у навчальному процесі?

З 1 вересня в КЗ «Яблунівський ліцей» розпочнеться  навчальний процес у звичній всім традиційній формі. 2020-2021 навчальний рік проходитиме за новими правилами та рекомендаціями, розробленими Міністерством охорони здоров’я та Міністерством освіти і науки України на період карантину. Основне завдання закладів освіти на сьогодні – зробити навчання дітей та роботу педагогів максимально безпечними.

Тож основними нововведеннями в організації навчально-виховного процесу є:

• Загальношкільної лінійки для всіх не буде, а по класах  відбудеться зустріч вчителя й учнів. 11-ті та 1-ші класи святкуватимуть  День Знань на дистанції від інших класів з дотриманням карантинних вимог.
  • Вхід у ліцей батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
  • Діти приходять до ліцею на подвір’я де їх зустрічає за розкладом вчитель  у кабінеті. Учнів 1-4 класів приймає на навчання черговий вихователь, учнів 5-11 класів приймає на вході до ліцею медична сестра, вихованців дошкільної групи приймає вихователь, який працює за графіком.
  • При вході до ліцею учасники освітнього процесу мають обробляти руки антисептиком.
  • За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника, або вчителя предметника, у якого урок.
  • Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в ліцей розміщено спеціальні урни з табличкою призначення.
  • Вчителям та персоналу ліцею щоранку будуть проводити температурний скринінг.
  • Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров’я та стан здоров’я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до ліцею з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.
  • Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.
  • Навчання буде проходити в одному класі, учні не переходитимуть з класу в клас.
  • Організовано забезпечення питним режимом в ліцеї. Ліцей забезпечить очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.
  • Для того, щоб організувати харчування, є свої правила та графік.
  • Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов’язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
  • Розклад дзвінків не змінено.
  • Групи продовженого дня будуть працювати уже з 1 вересня.

З метою забезпечення організованого та безпечного початку навчального року у КЗ «Яблунівський ліцей» придбані безконтактні термометри,  дезинфікуючі засоби для прибирань приміщень, антисептики для рук, рідке мило, паперові рушники в достатній кількості.

Звертаємося до батьків та нагадуємо педагогічному колективу про обов’язковість дотримання карантинних норм і обмежень!

До уваги батьків!

1. Відповідно до правил батьки школярів не повинні заходити до приміщень навчальних закладів. Просимо поставитися до цієї вимоги з розумінням!
  2. Батьки забезпечують дітей достатньою кількістю захисних масок (одноразових – з розрахунку 1 маска на 3 години).
  3. Оскільки робота питних фонтанчиків призупинена на період карантину, батькам доцільно давати дітям з собою одноразові стаканчики, або пляшечки з водою.

До вашої уваги інформаційні відеоролики від МОЗ щодо важливості дотримання правил гігієни з метою запобігання поширенню COVID-19