Казковий бал

14 листопада 2019 року у КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» пройшла конкурсно – розважальна програма «Казковий бал» для учнів 1-5 класів. Кожна учасниця старанно готувалася, підбирала собі образ та костюм. Глядачі з нетерпінням чекали своїх учасниць, щоб підтримати їх.

За результатами конкурсу титул  «Казкова красуня» та «Міс глядацьких симпатій» отримала Черненко Крістіна, “Міс Чарівність» – Швидка Софія, «Міс Вишуканість» – Шапаренко Руслана, «Міс Посмішка» – Ковальчук Дарина, «Міс Оригінальність» – Саєнко Софія, «Міс Елегантність» – Воєвода Юлія, «Міс Винахідливість» – Векліч Кіра, «Міс Талановитість» – Гмирянська Вероніка , «Міс Ніжність» – Жук Анна, «Міс Грація» – Нагорна Богдана,  «Міс ерудиція» – Землякова Таня.

Наприкінці свята всім учасницям вручили подарунки та солодощі.