Місячник шкільних бібліотек


Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів, друку – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами і популяризаторами духовного надбання поколінь.

Завдяки шкільній бібліотеці люди мають унікальну можливість познайомитися з історією розвитку освіти та культури рідного краю. Без шкільної бібліотеки неможливо сьогодні уявити навчання і виховання школярів, без неї неможлива освіта і самоосвіта педагогічних працівників, учнів та батьків.

З 01 по 31 жовтня 2019 року проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: “Бібліотека Нової української школи –  простір для освітніх можливостей кожного учня”.  

Протягом місяця в КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів ка курсів» відбулися такі заходи: конкурс малюнків та плакатів «Сучасна бібліотека очима дітей», виховні години, бесіди, круглий стіл «Інформаційні ресурси школи: від шкільної бібліотеки до мережевого освітнього середовища», дублер – шоу «Бібліотекар на годину», флешмоб «Я і книга»…

Учні та вчителі із задоволенням прийняли активну участь у акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

Найактивніших учасників місячника відзначили грамотами та вручили солодощі.