Міжнародний день рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів»

У цей день в нашій школі пройшли заходи під гаслом «Відчуй смак української мови!..». Вчителі української мови та літератури провели цікаві та пізнавальні вікторини, ігри, конкурси, а саме: «Хто кращий?», подорож Країною мови «Кожному миле його слово рідне», «Юний мовознавець» тощо.

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.