Мово моя рідна, мово калинова

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. До відзначення  Міжнародного Дня рідної мови долучився КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів». У школі проводилися різноманітні заходи, в яких активну участь брали учні та вчителі української мови та літератури:

– тематична лінійка «Мово моя рідна, мово калинова»;

– конкурс малюнків «Живи, прекрасна наша мова»;

– виставка книг у бібліотеці «Рідна мова калинова»;

– виховні години «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова»;

– вікторина «Найкращий знавець рідного слова».

Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.