Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху

Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який учні роблять на підставі інформації отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей.
31 січня у КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» вихователь Купрій Світлана Григорівна провела відкриту виховну годину «Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху». Захід проведено з метою ознайомити учнів з різноманітними видами професій, допомогти у виборі майбутньої професії, виховувати у дітей любов до праці та повагу до людей будь – якої професії.
Під час виховної години на учнів чекало багато цікавих завдань та вправ: вправи «Знайомство», «Вгадай професію», «Асоціативний кущ», «Лотерея» та інші.
З учнями була проведена гра і опитування, де вони розповідали про вибір їхньої майбутньої професії. Діти ділилися враженнями і представляли, ким вони будуть працювати в майбутньому.
Наприкінці виховної години учні виконали вправу «Валіза в дорогу», яку заповнили думками, які допоможуть досягти успіху у житті та кар’єрі.