Навчально – польові збори

Четвертий рік поспіль на Чернігівщині проходять навчально-польові збори для учнів 11-х класів, що навчаються у закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування. Протягом трьох днів старшокласники мали змогу спробувати свої сили у різних видах військово-спортивних змагань, отримати нові знання, вміння та навички, необхідні захиснику Батьківщини.
В перший день, на базі Чернігівського ліцею проводилось тактичне навчання та заходи з виховної роботи. Другий день, на полігоні Гончарівське проводились стрільби з автомату Калашникова, а в третій день була тактична гра, яка проводилась в лісовому масиві Півці.
Привітали школярів начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький та голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський. Вони вручили учням посвідчення учасників навчально-польових зборів.
Учні Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою продемонстрували патріотичний флеш-моб, а учні шкіл пройшли урочистим маршем.
В пам’ять героїв, які загинули на території Донецької та Луганської областей, присутні висадили з молодих дубків «Алею Миру». 18 квітня, на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося урочисте закриття зборів.
Навчально – польові збори – це невід’ємна частина військово – патріотичного виховання молоді. Для сучасної молоді, враховуючи всю складність сучасного часу, такі збори є досить доречними і актуальними.