Свято Букварика

У кінці травня у КЗ «Яблунівський ліцей»  відбулася довгоочікувана подія. Першокласники прощалися з найпершою книжкою, яка навчила читати, писати, за допомогою якої прочитали найперше слово в своєму житті. Діти прощалися з Букварем.
     Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят, які проходять  нашої школи. Це не лише прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити, це  демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків найменших учнів ліцею.
Свято Букварика пройшло весело, діти співали, танцювали, розказували вірші. Всім присутнім запам’яталися веселі виступи першокласників. Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю  першою вчителькою Усенко Людмилою Вікторівною.

Бажаємо першокласникам успіхів у навчанні, адже на них чекає нові підручники!