Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 17 по 23 травня 2021 року у КЗ «Яблунівський ліцей» пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, профілактиці екстремального хобі-зачепінгу.

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому», вікторина «Знай і вивчай правила дорожнього руху», бесіда з елементами вікторини «Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай»

Дітям протягом цього тижня нагадували про правила поведінки на вулицях та дорогах, на залізничному транспорті, правила поведінки пішоходів та пасажирів під час користування громадським транспортом, дотримання правил дорожнього руху велосипедистами, скутеристами, власниками популярного нині персонального електротранспорту, про використання дитячих крісел в автомобілях, світлоповертальних елементів у темний час доби, шоломів та іншого захисного спорядження під час катання на велосипедах, мотоциклах, інші важливі речі, які мають знати і пам’ятати діти.

Під час проведених заходів діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми.

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.