Свято Першого дзвоника

2 вересня у нашій школі традиційно  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  А для учнів одинадцятого класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2020 року.

Директор школи Шаповаленко Неоніла Олександрівна привітала всіх з чудовим святом Днем Знань та  подякувала  всім, хто допомагає закладу. Вона з гордістю повідомила всіх присутніх на урочистій лінійці, що навчальний заклад повністю готовий до нового навчального року: світлі просторі та чисті класні кімнати й навчальні кабінети з нетерпінням чекають на учнів.

На урочистій лінійці зібрались не тільки діти та їх рідні, але і такі шановані гості як: сільський голова Піддубна Валентина Миколаївна, заступник Генерального директора Українського Аграрного Холдингу Шаманський Олександр Петрович,  адміністратор Яблунівського відділення товариства НАТАША – АГРО Ольшанська Галина Анатоліївна, настоятель Яблунівської Спасо – Преображенської церкви отець Володимир

Всі вони привітали учнів із важливим днем у їхньому житті, побажали натхнення, здоров’я та миру над головою.

Вітаємо всіх із початком нового навчального року, бажаємо нових досягнень і перемог!