Випускний бал

27 червня 2019 року в КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат   І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» пройшов випускний бал.

Це свято зібрало разом дружну родину: учнів, вчителів, батьків, гостей.  5 випускників отримати у цей день перший в своєму житті офіційний документ свідоцтво про закінчення школи.

Випускники – 2019… Для них сьогодні вже позаду безтурботна і весела шкільна пора. Залишились в минулому контрольні, попереду – доросле життя. Шкільні спогади назавжди будуть для них найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал. Випускників особисто привітали: виконуючий обов’язки голови Прилуцької райдержадміністрації Росовський Денис Михайлович, заступник Генерального директора Українського Аграрного Холдингу Шаманський Олександр Петрович, заступник директора з навчальної роботи Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. Олександри Майнової національного Університету біоресурсів та природокористування України Петренко Юлія Вікторівна,  настоятель Яблунівської Спасо – Преображенської церкви отець Володимир та в своїй урочистій промові побажали їм вдалого вибору майбутньої професії і успіхів у дорослому житті.

Директор Шаповаленко Неоніла Олександрівна побажала випускникам здійснення мрій і відмітила, що завжди буде чекати на них в рідній школі.

Ніжними переливами звучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, випускники – 2019 прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками. Молодість, краса, сила і талант – це все у них сьогодні є, і хай благословить їх Господь у самостійне життя.