Загальношкільний захід «Молитва лине в Небеса…»

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні , справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця.
20 лютого 2020 року у КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» було проведено загальношкільний захід «Молитва лине в Небеса…» з метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу.
Присутні мали можливість переглянути кадри тих страшних подій на Майдані. Учні у своїх віршах і піснях намагалися передати жертовність та любов до України Героїв Небесної сотні, бажання миру та злагоди на рідній землі. Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, і всі присутні схилили голови у хвилині мовчання.
Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам’ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!